دکتر سمیرا میس هوشیار

دکتر سمیرا میس هوشیار زنان و زایمان و مامایی

فارس / شیراز
0 دنبال کننده 0 نظر
امتیاز (نظرات)
نوبت دهی
نوبت دهی

نوبت دهی حضوری

دریافت نوبت حضوری
پرداخت در مطب

نوبت دهی

ویزیت آنلاین (واتساپ)

تماس تصویری با پزشک
کارت به کارت

نوبت دهی

جدول اطلاعات دکتر سمیرا میس هوشیار

️ تلفن 071-32318919
🕒️ ساعت و روز کاری همه روزه صبح و عصر -پنجشنبه ها صبح
📍️ آدرس شیراز-خیابان زند - بین بیست متری سینما سعدی و فلسطین - جنب بانک سامان - ساختمان آراد - طبقه پنجم - واحد ۱۸
📍️ استان فارس
🏢️ شهر شیراز

توضیحات

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراحی های زیبایی و ترمیمی زنان با جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر روز دنیا ترمیم واژن و تنگ کردن واژن و سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر واژینال پیشرفته واژینوپلاستی و لابیو پلاستی وکلیه اعمال جراحی زیبایی زنان با لیزر رفع تنگی و خشکی و سوزش و خارش بعد یائسگی با لیزرتراپی جوانسازی واژن با دستگاه لیزر پیشرفته انجام پاپ اسمیر و غربالگری سرطانهای زنان و کرایوتراپی و سونوگرافی بانوان کلیه اقدامات قبل و حین و بعد بارداری و زایمان-سزارین

بیوگرافی دکتر سمیرا میس هوشیار

سمیرا میس هوشیار زنان و زایمان و مامایی هستند. مطب ایشان در استان فارس، شهر شیراز، شیراز-خیابان زند - بین بیست متری سینما سعدی و فلسطین - جنب بانک سامان - ساختمان آراد - طبقه پنجم - واحد ۱۸ واقع شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و دریافت نوبت می‌توانید در این صفحه از سایت پزشک یاب به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید. ساعت کاری و تمام جزئیات دکتر سمیرا میس هوشیار مطابق ذیل است.
  • تلفن: 071-32318919
  • ساعت و روز کاری: همه روزه صبح و عصر -پنجشنبه ها صبح
  • استان: فارس
  • شهر: شیراز
همچنین در صورت نیاز به تماس با مطب دکتر سمیرا میس هوشیار زنان و زایمان و مامایی می‌توانید با شماره تلفن‌ | 071-32318919 تماس بگیرید.

نظرات


کاربر گرامی نظر شما در رابطه با دکتر سمیرا میس هوشیار برای پزشک یاب و دیگر کاربران بسیار ارزشمنده خواهد بود. لطفا نظرخود را در فرم زیر وارد کنید.