اطلاعات دکتر سعید رضاتوفیقی بروز و مورد تایید است
دکتر سعید رضاتوفیقی

دکتر سعید رضاتوفیقی فوق تخصص گوش، حلق، بینی، گلو و جراحی سر و گردن

0 دنبال کننده 0 نظر
امتیاز (نظرات)

تاریخ بروزرسانی: 1402/11/21

نوبت دهی
نوبت دهی

نوبت دهی حضوری

دریافت نوبت حضوری
پرداخت در مطب

نوبت دهی

ویزیت آنلاین (واتساپ)

تماس تصویری با پزشک
کارت به کارت

نوبت دهی

جدول اطلاعات دکتر سعید رضاتوفیقی

📱 موبایل 09175035808
️ تلفن 07132309503
🕒️ ساعت و روز کاری یکشنبه ها وسه شنبه ها از 4.5 عصروپنجشنبه از 9 صبح
📍️ استان/شهر فارس - شیراز
📍️ آدرس شیراز،قصرالدشت،نبش فلسطین(باغشاه)،بالای بستنی هوبر،ساختمان سبحان،طبقه اول با توجه به احتمال تغییر برنامه، در صورت مراجعه از شهرستان حتما قبلا، تلفنی هماهنگی نمایید.
📧️ ایمیل saidrezatofighy@yahoo.com
📢️ شبکه های اجتماعی

بیوگرافی دکتر سعید رضاتوفیقی

سعید رضاتوفیقی فوق تخصص گوش، حلق، بینی، گلو و جراحی سر و گردن هستند. مطب ایشان در استان فارس، شهر شیراز، شیراز،قصرالدشت،نبش فلسطین(باغشاه)،بالای بستنی هوبر،ساختمان سبحان،طبقه اول با توجه به احتمال تغییر برنامه، در صورت مراجعه از شهرستان حتما قبلا، تلفنی هماهنگی نمایید. واقع شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و دریافت نوبت می‌توانید در این صفحه از سایت پزشک یاب به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید. ساعت کاری و تمام جزئیات دکتر سعید رضاتوفیقی مطابق ذیل است. همچنین در صورت نیاز به تماس با مطب دکتر سعید رضاتوفیقی فوق تخصص گوش، حلق، بینی، گلو و جراحی سر و گردن می‌توانید با شماره تلفن‌ 09175035808 | 07132309503 تماس بگیرید.

گوش، حلق، بینی شیراز

آدرس

(فارس - شیراز) شیراز،قصرالدشت،نبش فلسطین(باغشاه)،بالای بستنی هوبر،ساختمان سبحان،طبقه اول با توجه به احتمال تغییر برنامه، در صورت مراجعه از شهرستان حتما قبلا، تلفنی هماهنگی نمایید.

نظرات


کاربر گرامی نظر شما در رابطه با دکتر سعید رضاتوفیقی برای پزشک یاب و دیگر کاربران بسیار ارزشمنده خواهد بود. لطفا نظرخود را در فرم زیر وارد کنید.