آزمایشگاه بهار کرج

آزمایشگاه بهار کرج آزمایشگاه تخصصی

2 دنبال کننده 1 نظر
امتیاز (نظرات)

تاریخ بروزرسانی: 1402/11/22

نوبت دهی
نوبت دهی

نوبت دهی حضوری

دریافت نوبت حضوری
پرداخت در مطب

نوبت دهی

ویزیت آنلاین (واتساپ)

تماس تصویری با پزشک
کارت به کارت

نوبت دهی

جدول اطلاعات آزمایشگاه بهار کرج

️ تلفن 02634429968
📍️ استان/شهر البرز - کرج
📍️ آدرس کرج_فلکه اول گوهردشت ، ابتدای خیابان مطهری ، ساختمان پیتزا بیست - آزمایشگاه بهار کرج

بیوگرافی دکتر آزمایشگاه بهار کرج

آزمایشگاه بهار کرج آزمایشگاه تخصصی هستند. مطب ایشان در استان البرز، شهر کرج، کرج_فلکه اول گوهردشت ، ابتدای خیابان مطهری ، ساختمان پیتزا بیست - آزمایشگاه بهار کرج واقع شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و دریافت نوبت می‌توانید در این صفحه از سایت پزشک یاب به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید. ساعت کاری و تمام جزئیات دکتر آزمایشگاه بهار کرج مطابق ذیل است.
  • تلفن: 02634429968
  • استان: البرز
  • شهر: کرج
همچنین در صورت نیاز به تماس با مطب دکتر آزمایشگاه بهار کرج آزمایشگاه تخصصی می‌توانید با شماره تلفن‌ | 02634429968 تماس بگیرید.

آزمایشگاه تخصصی کرج

آدرس

(البرز - کرج) کرج_فلکه اول گوهردشت ، ابتدای خیابان مطهری ، ساختمان پیتزا بیست - آزمایشگاه بهار کرج

نظرات

محمدرضا نعمتی 3 سال قبل
با سلام عرض نمایم پرسنل آزمایشگاه از لحاظ مشتری مداری برخورد خوبی دارند. تنها مشکلی که چند بار برخورد کردم لینک ارسالی آنلاین برای جوابدهی آزمایش بیمار است. که متاسفانه هر بار لینک رو استفاده کردم باز نشده است. لذا پیشنهاد این است که ، یه سایت بنام خود آزمایشگاه باز نمایند و یک قسمت لینک جوابدهی در آن قرار دهند. که مشتری با کلیک کردن آن در صفحه نام کاربری یا کد ملی بیمار و برای پسورد نیز شماره کدی که آزمایشگاه تعیین نموده وارد کرده تا جواب آزمایش را رویت نماید یا حتی بتوان کپی آن رو گرفت.

کاربر گرامی نظر شما در رابطه با آزمایشگاه بهار کرج برای پزشک یاب و دیگر کاربران بسیار ارزشمنده خواهد بود. لطفا نظرخود را در فرم زیر وارد کنید.