دکتر محمود سلیمانی

دکتر محمود سلیمانی دندانپزشک

فارس / شیراز
4 دنبال کننده 6 نظر
امتیاز (نظرات)
نوبت دهی
نوبت دهی

نوبت دهی حضوری

دریافت نوبت حضوری
پرداخت در مطب

نوبت دهی

ویزیت آنلاین (واتساپ)

تماس تصویری با پزشک
کارت به کارت

نوبت دهی

جدول اطلاعات دکتر محمود سلیمانی

️ تلفن 07132340234 و 071323
🕒️ ساعت و روز کاری شنبه تا چهارشنبه
📍️ آدرس تقاطع خیابان 20متری و خیابان معدل ساختمان سال
📍️ استان فارس
🏢️ شهر شیراز

توضیحات

کاشت ایمپلنت دندان جراحی لثه

بیوگرافی دکتر محمود سلیمانی

محمود سلیمانی دندانپزشک هستند. مطب ایشان در استان فارس، شهر شیراز، تقاطع خیابان 20متری و خیابان معدل ساختمان سال واقع شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و دریافت نوبت می‌توانید در این صفحه از سایت پزشک یاب به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید. ساعت کاری و تمام جزئیات دکتر محمود سلیمانی مطابق ذیل است.
  • تلفن: 07132340234 و 071323
  • ساعت و روز کاری: شنبه تا چهارشنبه
  • استان: فارس
  • شهر: شیراز
همچنین در صورت نیاز به تماس با مطب دکتر محمود سلیمانی دندانپزشک می‌توانید با شماره تلفن‌ | 07132340234 و 071323 تماس بگیرید.

نظرات

ملیکا 2 ماه قبل
اقای دکتر سلیمانی یکی از بهترین .بااخلاق ترین و باوجدان ترین دکتر هستن خدمتشون ایمپلنت انجام دادم کارشون عالی و بدون درد بود و ایشان اینقده انسان هستن که حتی بعد از عمل ایملنت چندساعت بعد همکارشون برای بررسی وضعیتم بامن تماس گرفتن .من ایشان را پیشنهاد میکنم
ژیلا احمدپور 5 ماه قبل
اقای دکتر سلیمانی پزشک بسیار متعهد دلسوز منصف با وجدان و با اخلاقی هستند. از کارشون رضایت کامل را دارم. ایشان برای من ایمپلنت و جراحی لثه انجام دادند که کارشون عالی بود. خداوند بهشون توفیق روز افزون عطا کنند‌ . دستیار و منشی با اخلاقی دارند.
فتانه جوهری 8 ماه قبل
۱۳۷۷
سهیلا رضایی 2 سال قبل
با سلام من با ورود به مطب ایشان روبروی خود یک انسان به معنای واقعی دیدم احترام گذار به مریض مراجعه کننده در جریان صفر تا صد کار خود قرار می گیرد بسیار با وجدان خوشرو کارشون عالییییییی آدم لذت می برد در یک کلام حرفه پزشکی به تمام معنا برازنده ایشان هست منشی آقای دکتر و دستیار ایشان هم از نظر برخورد اجتماعی و اخلاقی بسیار شایسته هستند لازم به ذکر هست بنده برای کار ایپلنت به ایشان مراجعه کردم
میترا صالحی 3 سال قبل
کارشون عالی هست مادرم فک بالا وپایین رو ایمپلنت کرد هیچ درد نداشت واقعا از دکتر ممنونم
حمید امین زاده 3 سال قبل
کار جراحی عفونت لثه داشتم که بسیار وسیع و بزرگ بود کار دکتر فوق العاده بود. بدون درد بدون خونریزی.اینکه با مشاوره قبل جراحی کامل از کار توضیح دادند و دقت کارشون حین عمل حراحی عالی بود .ان شاالله موفق باشند (امین زاده)

کاربر گرامی نظر شما در رابطه با دکتر محمود سلیمانی برای پزشک یاب و دیگر کاربران بسیار ارزشمنده خواهد بود. لطفا نظرخود را در فرم زیر وارد کنید.