پزشک یاب

فضایی برای معرفی حرفه‌ای شما

ثبت نام / ورود

چرا پزشک یاب را انتخاب کنیم ؟

تیم فنی متخصص

وب سایت پزشک یاب با فریم ورک لاراول نوشته شده است. قالب موبایل آن بسیار بهینه و تخصصی است. تیم حرفه ای برنامه نویسی و سئو دارد و این موارد وجه تمایز پزشک یاب با دیگر وب سایت های حوزه پزشکی است. و هر روز به امکانات سایت افزوده می شود. پروفایل حرفه ای پزشکان و روانشناسان امکانات متمایزی را برای شما فراهم کرده است.

500 هزار بازدید ماهانه

بازدید روزانه 20 هزار نفر در روز و ثبت اطلاعات بازدید کنندگان به تفکیک شهر باعث شده است که بتوانیم با استفاده از الگوریتم های هوشمند بهتر بازدهی را برای پزشکان به ارمغان آوردیم. پزشک یاب کاری می کند که برای تمام کشور در دسترس باشید. و هر زمان که نیاز داشته باشید اطلاعات خود را ویرایش کنید تا صفحه شما بروز باشد

فعالیت تخصصی

پزشک یاب درحوزه پزشکی فعالیتی تخصصی دارد. علاوه بر ثبت و معرفی پزشکان و روانشناسان، وبلاگی تخصصی دارد. و همچنین سعی میکنیم تا شما پزشکان و روانشناسان با ثبت اطلاعات و مطالب تخصصی ارزش محتوایی سایت را بهبود ببخشید. همچنین در آینده بخش داروئی نیر افروده می شود.

اگر شما پزشک یا روانشناس هستید می توانید در سایت عضو شوید. برای عضویت می توانید در پایین همین صفحه دکمه ثبت نام (آبی رنگ) را بزنید و با وارد کردن شماره موبایل و تایید کد ارسال شده به پروفایلتان وارد می شوید و اطلاعات خود را تکمیل میکنید.
عضویت در پزشکیاب رایگان است و بعد از تایید اطلاعات شما توسط مدیر، اطلاعات شما برای عموم مشاهده می شود. در صورتی که میخواهید از امکانات بیشتری نظیر (تکمیل کامل اطلاعات، مپ گوگل، نمونه کارها، شبکه های اجتماعی، لینک به سایت یا شبکه های اجتماعی، نوبت دهی، ویرایش و مدیریت کامنت ها و ...) بهره مند شوید بعد از وارد شدن به پروفایلتان پلن های (1 ساله – 3 ساله – نامحدود) به شما پیشنهاد می شود که هزینه آن بسیار مناسب و با مبلغ 190 هزار تومان است. در صورت خرید پلن حتی نیاز به تایید توسط مدیر نیست و بصورت خودکار امکانات پزشک یاب برای شما فعال می شود. و تمام فرایند انجام کار به شما پیامک داده می شود.
بله تبلیغات پر بازدید فراهم شده است که میتوانید در پروفایلتان از منوی تبلیغات پلن مورد نیاز را انتخاب کنید و هر ماه فقط 3 پزشک یا روانشناس می توانند از این امکان استفاده کنند.