درباره ما

درباره پزشک یاب

 

 

پزشک یاب وب سایتی حرفه ای است که با هدف جمع آوری اطلاعات بهترین پزشکان و مشاوران از سال 1396 شروع بکار کرد. طراحی و برنامه نویسی سایت پزشکیاب بسیار حرفه ای است که از الگوریتم های هوشمند بهره میگیرد تا بهترین پزشکان و مشاوران را به کاربران نمایش و پیشنهاد دهد. 

علاوه بر جمع آوری اطلاعات پزشکان، کابران نیز می توانند در سایت عضو شده و اطلاعات خود را تکمیل نموده و پزشکان را فالو و لایک کنند و همچنین برای پزشکان نظر خود را ثبت کنند.

 

تیم پزشک یاب

تیم پزشک یاب در شهر ارومیه مستقر است و از تیم فنی (برنامه نویسان)، تیم پشتیبانی و تیم مدیریت تشکیل شده است تا بتوانیم پاسخگوی نیاز کاربران باشیم.

 

امکانات پزشک یاب

امکانات پزشک یاب در بخش پروفایل پزشک (بعد از عضویت) قابل مشاهده است. امکاناتی نظیر تکمیل کامل پروفایل، نقشه گوگل، ویزیت آنلاین و حضوری، امکان فعال کردن کامنت، اطلاع رسانی به فالورها و ... از امکانات بخش پزشکان و مشاوران است. 

 

هزینه عضویت

عضویت در سایت پزشکیاب برای پزشکان و مشاوران هزینه ای ندارد و رایگان است. در صورتی که بخواهید بیشتر دیده شوید و امکانات بهتری را داشته باشید میتوانید با پرداخت مبلغی ناچیز که در بخش پروفایل به شما پیشنهاد می شود مبلغ سالانه را بصورت آنلاین پرداخت کنید.

 

نحوه ثبت نام

نحوه ثبت نام در سایت پزشکاب بسیار ساده است و برای عضوبت و ثبت اطلاعات پزشکی خود در سایت روی لینک ذیل کلیک کنید:

شرایط ثبت نام در پزشک یاب