دکتر پرندوش سپهری

دکتر پرندوش سپهری متخصص جراحی مغز و اعصاب

29 دنبال کننده 3 نظر
امتیاز (نظرات)

تاریخ بروزرسانی: 1402/11/22

نوبت دهی
نوبت دهی

نوبت دهی حضوری

دریافت نوبت حضوری
پرداخت در مطب

نوبت دهی

ویزیت آنلاین (واتساپ)

تماس تصویری با پزشک
کارت به کارت

نوبت دهی

جدول اطلاعات دکتر پرندوش سپهری

️ تلفن 08337289830
📍️ استان/شهر کرمانشاه - کرمانشاه
📍️ آدرس چهارراه مدرس - پشت پاساژ سعید - طبقه زیرزمین بانک انصار

بیوگرافی دکتر پرندوش سپهری

پرندوش سپهری متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند. مطب ایشان در استان کرمانشاه، شهر کرمانشاه، چهارراه مدرس - پشت پاساژ سعید - طبقه زیرزمین بانک انصار واقع شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و دریافت نوبت می‌توانید در این صفحه از سایت پزشک یاب به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید. ساعت کاری و تمام جزئیات دکتر پرندوش سپهری مطابق ذیل است.
  • تلفن: 08337289830
  • استان: کرمانشاه
  • شهر: کرمانشاه
همچنین در صورت نیاز به تماس با مطب دکتر پرندوش سپهری متخصص جراحی مغز و اعصاب می‌توانید با شماره تلفن‌ | 08337289830 تماس بگیرید.

مغز و اعصاب و ستون فقرات کرمانشاه

آدرس

(کرمانشاه - کرمانشاه) چهارراه مدرس - پشت پاساژ سعید - طبقه زیرزمین بانک انصار

نظرات

کرمی 9 ماه قبل
خانم دکتر پرندوش سپهری واقعا از نظر اخلاق و تخصص حرف اول میزنن با این که خودم از کادر درمان هستم ولی اولین برخورد بود با ایشان داشتم و جراحی کمر پدرم انجام دادن واقعا از خانواده خودمان پیگیر تر بودن .برای ایشان به اوج رسیدن و در اوج ماندن را از خداوند منان خواهانم
زهرا احمدی 1 سال قبل
با سلام خانم دکتر از خارج کشور برگشتن ممنون میشم جواب بدین
بابک ازاد زاده 3 سال قبل
سلام داداش من اول ۹۶ با ۱۰۰ عددقرص دیاسپام و۱۰گرم هرویین تزریق کرد رگ بدنش که مرگ مغزی شد و الان ۵ ساله نمیتونه راه بره یکی از آشناهامون به نام فرشاد اسدی بیمار خودتون بود معرفی کرد گفت خانم دکتر میتونه کمک بکنه بتونه راه بره از لحاظ مالی هیچ مشکلی نداریم فقط از شما خواهش میکنم با ما تماس بگیرید

کاربر گرامی نظر شما در رابطه با دکتر پرندوش سپهری برای پزشک یاب و دیگر کاربران بسیار ارزشمنده خواهد بود. لطفا نظرخود را در فرم زیر وارد کنید.