قوانین و مقررات

عضویت و استفاده از خدمات پزشکیاب به معنی پذیرش قوانین ذیل است

·         وب سایت پزشکیاب از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند و تمام کاربران (شهروندان، پزشکان و کلینیک ها) که از این وب سایت استفاده می نمایند نیز موظف به رعایت این قوانین و مقررات می باشند.

·         حق به روز رسانی و ایجاد تغییرات در قوانین ذیل بدون هیچ اطلاع قبلی برای پزشکیاب، محفوظ است.

·         عدم رعایت هر کدام از قوانین ذیل توسط کاربر منجر به حذف حساب کاربری خواهد شد.

·         کلیه اطلاعات شخصی بصورت محرمانه نزد پزشکیاب باقی خواهد ماند و مسئولیت حفاظت از اطلاعات کاربری شما به عهده خودتان است.

·         مسئولیت صحت تمامی اطلاعات وارد شده در حساب کاربری و بروز رسانی آن (از جمله نام و نام خانوادگی و سایر اطلاعات شخصی و تخصصی) کاملا برعهده شما می باشد. در صورت مشاهده هرگونه تناقض اطلاعات وارد شده با اطلاعات واقعی، به شما اطلاع داده می شود و در صورت عدم توجه حساب کاربری تان حذف می گردد.

·         با عضویت در وبسایت پزشکیاب اجازه ارسال پیامک را به سایت می‌دهید. این پیامک‌ها به منظور اطلاع‌رسانی‌ خدمات و سرویس‌های مختلف مثل نوبت دهی، کامنت گذاری، نظرسنجی، کد ورود به سایت و کمپین‌های ویژه است.

·         امکانات کافی برای ثبت و ویرایش نوبت در اختیار شما قرار داده شده است و در صورت اشتباه بودن مسئولیت نارضایتی بیماران متوجه شما می شود.

·         برای عضویت و استفاده از خدمات ویژه، نیاز به تهیه پلن (سالانه) دارید که متناسب با نیازتان انتخاب می کنید و امکان استرداد وجه وجود ندارد.


شرایط ثبت نام در پزشک یاب