دکتر ملیحه غلامی

دکتر ملیحه غلامی جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی و زیبایی

5 دنبال کننده 2 نظر
امتیاز (نظرات)

تاریخ بروزرسانی: 1402/11/20

نوبت دهی
نوبت دهی

نوبت دهی حضوری

دریافت نوبت حضوری
پرداخت در مطب

نوبت دهی

ویزیت آنلاین (واتساپ)

تماس تصویری با پزشک
کارت به کارت

نوبت دهی

جدول اطلاعات دکتر ملیحه غلامی

📱 موبایل ۰۹۳۳۶۲۰۲۵۶۸
️ تلفن 05138412130
📍️ استان/شهر خراسان رضوی - مشهد
📍️ آدرس بلوار احمدآباد، عارف 1، ساختمان پزشكان 111، طبقه دوم
📢️ شبکه های اجتماعی

بیوگرافی دکتر ملیحه غلامی

ملیحه غلامی جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی و زیبایی هستند. مطب ایشان در استان خراسان رضوی، شهر مشهد، بلوار احمدآباد، عارف 1، ساختمان پزشكان 111، طبقه دوم واقع شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و دریافت نوبت می‌توانید در این صفحه از سایت پزشک یاب به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید. ساعت کاری و تمام جزئیات دکتر ملیحه غلامی مطابق ذیل است. همچنین در صورت نیاز به تماس با مطب دکتر ملیحه غلامی جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی و زیبایی می‌توانید با شماره تلفن‌ ۰۹۳۳۶۲۰۲۵۶۸ | 05138412130 تماس بگیرید.

زنان و زایمان و مامایی مشهد

آدرس

(خراسان رضوی - مشهد) بلوار احمدآباد، عارف 1، ساختمان پزشكان 111، طبقه دوم

نظرات

فاطمه ایمانی 10 ماه قبل
سلام. من جراحی داشتم پیش خانم دکتر میوم ۶ تا روز با جراحی برداشتن الان دوهفته که داره حالم بهتر میشه خوش اخلاق و مومن ومعتقد هستند و خیلی محترم و ....امیدوارم دست ایشان خیر باشد وبعد این عمل باردار بشم و واسطه نعمت مادر شدن بمن را خداوند با دستان ایشان بدهند .
الهه 3 سال قبل
نمیدونم چرا خانوم دکتر برای ویزیت کردن بیمار اینقد عجله میکنن وقتی این همه معطل میشی برای رسیدن نوبت و هشتاد هم میدی برای پول ویزیت ایا نباید ۱۰ دیقه برات وقت بزارن و با دقت به حرفات گوش بدن

کاربر گرامی نظر شما در رابطه با دکتر ملیحه غلامی برای پزشک یاب و دیگر کاربران بسیار ارزشمنده خواهد بود. لطفا نظرخود را در فرم زیر وارد کنید.