دکتر میترا خسرو طبع

دکتر میترا خسرو طبع پوست، مو و زیبایی

آذربایجان شرقی / تبریز
7 دنبال کننده 2 نظر
امتیاز (نظرات)
نوبت دهی
نوبت دهی

نوبت دهی حضوری

دریافت نوبت حضوری
پرداخت در مطب

نوبت دهی

ویزیت آنلاین (واتساپ)

تماس تصویری با پزشک
کارت به کارت

نوبت دهی

جدول اطلاعات دکتر میترا خسرو طبع

️ تلفن 041-3369875-3343832
📍️ آدرس تبریز چهار راه ابرسان برج سفید یک طبقه سوم
📍️ استان آذربایجان شرقی
🏢️ شهر تبریز

توضیحات

بیماریها و مراقبت های پوست و مو و زیبایی الکترولیز و مزوتراپی تزریق ژلو بوتاکس و چربی رفع لک صورت و تاتو با لیزرQSWTCH PROبرای جوان سازی پوست و رفع ریزش مو لیفتینگ و رفع شلی پوست و غبغب با دستگاهRF جوان سازی پوست رفع موهای زائد و لک صورت با IPl رفع اسکار اکنه عا و زخم ها و جوان سازی با CO2فرکشنال و سایر خدمات زیبایی پاکسازی هیدرودرمی برداشت خال و زگیل و میخچه بدون درد

بیوگرافی دکتر میترا خسرو طبع

میترا خسرو طبع پوست، مو و زیبایی هستند. مطب ایشان در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز، تبریز چهار راه ابرسان برج سفید یک طبقه سوم واقع شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و دریافت نوبت می‌توانید در این صفحه از سایت پزشک یاب به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید. ساعت کاری و تمام جزئیات دکتر میترا خسرو طبع مطابق ذیل است. همچنین در صورت نیاز به تماس با مطب دکتر میترا خسرو طبع پوست، مو و زیبایی می‌توانید با شماره تلفن‌ | 041-3369875-3343832 تماس بگیرید.

نظرات

آرزو 3 سال قبل
در خصوص هماهنگی ویزیت و هزینه لطفا راهنمایی فرمایید
وحید 4 سال قبل
واقعا کارشون عالیه آدم با شخصیت با تجربه ای هستش مثل بقیه دکتر های پوست مو زیبایی الکی کش نمیده چن تا نسخه ویزیت کنه انشالا همیشه سلامت باشن.?

کاربر گرامی نظر شما در رابطه با دکتر میترا خسرو طبع برای پزشک یاب و دیگر کاربران بسیار ارزشمنده خواهد بود. لطفا نظرخود را در فرم زیر وارد کنید.