دکتر میترا خسرو طبع

دکتر میترا خسرو طبع دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی

8 دنبال کننده 2 نظر
امتیاز (نظرات)

تاریخ بروزرسانی: 1402/12/23

نوبت دهی
نوبت دهی

نوبت دهی حضوری

دریافت نوبت حضوری
پرداخت در مطب

نوبت دهی

ویزیت آنلاین (واتساپ)

تماس تصویری با پزشک
کارت به کارت

نوبت دهی

جدول اطلاعات دکتر میترا خسرو طبع

️ تلفن 0413361770
📍️ استان/شهر آذربایجان شرقی - تبریز
📍️ آدرس تبریز - مطب: خ ازادی- برج سفید1- ط سوم- واحد H
📢️ شبکه های اجتماعی

توضیحات

بیماریها و مراقبت های پوست و مو و زیبایی الکترولیز و مزوتراپی تزریق ژلو بوتاکس و چربی رفع لک صورت و تاتو با لیزرQSWTCH PROبرای جوان سازی پوست و رفع ریزش مو لیفتینگ و رفع شلی پوست و غبغب با دستگاهRF جوان سازی پوست رفع موهای زائد و لک صورت با IPl رفع اسکار اکنه عا و زخم ها و جوان سازی با CO2فرکشنال و سایر خدمات زیبایی پاکسازی هیدرودرمی برداشت خال و زگیل و میخچه بدون درد

بیوگرافی دکتر میترا خسرو طبع

میترا خسرو طبع دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی هستند. مطب ایشان در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز، تبریز - مطب: خ ازادی- برج سفید1- ط سوم- واحد H واقع شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و دریافت نوبت می‌توانید در این صفحه از سایت پزشک یاب به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید. ساعت کاری و تمام جزئیات دکتر میترا خسرو طبع مطابق ذیل است. همچنین در صورت نیاز به تماس با مطب دکتر میترا خسرو طبع دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی می‌توانید با شماره تلفن‌ | 0413361770 تماس بگیرید.

پوست، مو و زیبایی تبریز

آدرس

(آذربایجان شرقی - تبریز) تبریز - مطب: خ ازادی- برج سفید1- ط سوم- واحد H

نظرات

آرزو 4 سال قبل
در خصوص هماهنگی ویزیت و هزینه لطفا راهنمایی فرمایید
وحید 4 سال قبل
واقعا کارشون عالیه آدم با شخصیت با تجربه ای هستش مثل بقیه دکتر های پوست مو زیبایی الکی کش نمیده چن تا نسخه ویزیت کنه انشالا همیشه سلامت باشن.?

کاربر گرامی نظر شما در رابطه با دکتر میترا خسرو طبع برای پزشک یاب و دیگر کاربران بسیار ارزشمنده خواهد بود. لطفا نظرخود را در فرم زیر وارد کنید.