دکتر سعید اصغری

دکتر سعید اصغری متخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی)

خراسان جنوبی / بیرجند
13 دنبال کننده 5 نظر
امتیاز (نظرات)
نوبت دهی
نوبت دهی

نوبت دهی حضوری

دریافت نوبت حضوری
پرداخت در مطب

نوبت دهی

ویزیت آنلاین (واتساپ)

تماس تصویری با پزشک
کارت به کارت

نوبت دهی

جدول اطلاعات دکتر سعید اصغری

️ تلفن 05632229119
📍️ استان خراسان جنوبی
🏢️ شهر بیرجند

بیوگرافی دکتر سعید اصغری

سعید اصغری متخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی) هستند. مطب ایشان در استان خراسان جنوبی، شهر بیرجند، خیابان طالقانی، خیابان مفتح، مفتح 4، روبروی بیمارستان واقع شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و دریافت نوبت می‌توانید در این صفحه از سایت پزشک یاب به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید. ساعت کاری و تمام جزئیات دکتر سعید اصغری مطابق ذیل است.
  • تلفن: 05632229119
  • استان: خراسان جنوبی
  • شهر: بیرجند
همچنین در صورت نیاز به تماس با مطب دکتر سعید اصغری متخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی) می‌توانید با شماره تلفن‌ | 05632229119 تماس بگیرید.

آدرس

(خراسان جنوبی - بیرجند) خیابان طالقانی، خیابان مفتح، مفتح 4، روبروی بیمارستان

نظرات

جواد 2 سال قبل
عملکرد‌منشی‌شان‌‌بدوتند‌بودونه راهنمایی ونه شماره تلفنی‌ونه‌حتی‌حضوری‌جوابگو‌نیستند
بیمار 2 سال قبل
ویزیت اولیه در حد سی ثانیه بعدش عکس نوشتن ، عکس و که بردیم بدون ویزیت دکتر فقط برای دیدن عکس از طریق منشی پول ویزیت کامل گرفتن ، نتونستن تشخیص بدن مجدد عکس نوشتن ، یک دکتر با اخلاق و حرفه ای و با سواد نه پول الکی میگیره برای دیدن عکس از طریق منشی ، نه اینقد عکس مینویسه ، اگر دو دقیقه وقت بذاره برای معاینه به تشخیص میرسه بدون عکس هم ، اونم دوبار عکس !!! من بابت وقت و هزینه ای که صرف کردم به هیچ وجه رضایت ندارم
ناشناس 2 سال قبل
راضی نیستم برای مریض وقت نمیزارن راه ارتباطی با ایشان منشی می باشد توصیه های لازم و کافی برای مراقبت های بعدی و منزل ارایه نمی شود. شماره تماس مطب اصلا پاسخ داده نمی شود و ....
علی 2 سال قبل
راضی نیستم
فرزانه جلالی پور 3 سال قبل
ازکارشان بسیارراضی هستم. خوب وعالی

کاربر گرامی نظر شما در رابطه با دکتر سعید اصغری برای پزشک یاب و دیگر کاربران بسیار ارزشمنده خواهد بود. لطفا نظرخود را در فرم زیر وارد کنید.