بیمارستان نیکوکاری

بیمارستان نیکوکاری بیمارستان ها

17 دنبال کننده 4 نظر
امتیاز (نظرات)

تاریخ بروزرسانی: 1402/11/21

نوبت دهی
نوبت دهی

نوبت دهی حضوری

دریافت نوبت حضوری
پرداخت در مطب

نوبت دهی

ویزیت آنلاین (واتساپ)

تماس تصویری با پزشک
کارت به کارت

نوبت دهی

جدول اطلاعات بیمارستان نیکوکاری

️ تلفن 04133355921
📍️ استان/شهر آذربایجان شرقی - تبریز
📍️ آدرس تبریز ، خیابان عباسی ، بیمارستان چشم پزشکی نیکوکاری
🔗️ وبسایت www.tbzmed.ac.ir

بیوگرافی دکتر بیمارستان نیکوکاری

بیمارستان نیکوکاری بیمارستان ها هستند. مطب ایشان در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز، تبریز ، خیابان عباسی ، بیمارستان چشم پزشکی نیکوکاری واقع شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و دریافت نوبت می‌توانید در این صفحه از سایت پزشک یاب به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید. ساعت کاری و تمام جزئیات دکتر بیمارستان نیکوکاری مطابق ذیل است. همچنین در صورت نیاز به تماس با مطب دکتر بیمارستان نیکوکاری بیمارستان ها می‌توانید با شماره تلفن‌ | 04133355921 تماس بگیرید.

بیمارستان ها تبریز

آدرس

(آذربایجان شرقی - تبریز) تبریز ، خیابان عباسی ، بیمارستان چشم پزشکی نیکوکاری

نظرات

نجیمه جباری کران 2 سال قبل
با سلام من مادرم چشمش درد میکرد و خارش چشم در نواحی سمت چپ و سمت راست چشمش داشت و الان هم که دیروز به متخصص چشم پزشک مراجعه کردیم ویزیت گرفتم و مشخص شد که هر دو چشم مادرم آب مروارید دارد و باید عمل شود با تشکر برای نوبت دهی وقت میخواهم برا عمل چشم مادرم لطفا نام مادر مرا در لیست پذیرش بیمارستان نیکوکاری تبریز ثبت بفرمایید
مرحمت نادریان 4 سال قبل
با سلام وخسته نباشید خدمت کادر درمان بیمارستان نیکوکاری بنده از بیماران بیمارستان هستم. وحدود یک هفته هست که برای نوبت گیری تلاش می کنم اما ، همیشه با ، ظرفیت تکمیل بر ای پزشک مورد نظر ( نازلی طاهری) مواجه شدم .لطف کنید تعدادروزها ی حضور پزشکان در مجموعه رو افزایش دهید تا ما هم بتونیم نوبت بگیریم ومشکل بینایی خود رو با پزشکمون در میان بگذاریم .با تشکر
لعیا ابوترابی 4 سال قبل
با سلام و عرض ادب به تمام کارکنان بیمارستان نیکوکاری تبریز من از شهرستان سراب تماس گرفتم من درخواست یک نوبت برای شبکیه چشمم را دارم که نام دکتر من دکتر افتخاری هست با تشکر.
عایشه. نوروزی 4 سال قبل
عمل. چشم. مرواری

کاربر گرامی نظر شما در رابطه با بیمارستان نیکوکاری برای پزشک یاب و دیگر کاربران بسیار ارزشمنده خواهد بود. لطفا نظرخود را در فرم زیر وارد کنید.