صفا دلاور نقابی

صفا دلاور نقابی کارشناسی زنان و زایمان و مامایی

خراسان رضوی / تربت حیدریه
0 دنبال کننده 0 نظر
امتیاز (نظرات)
نوبت دهی
نوبت دهی

نوبت دهی حضوری

دریافت نوبت حضوری
پرداخت در مطب

نوبت دهی

ویزیت آنلاین (واتساپ)

تماس تصویری با پزشک
کارت به کارت

نوبت دهی

جدول اطلاعات صفا دلاور نقابی

️ تلفن 09383355321
🕒️ ساعت و روز کاری همه روزه غیر از روزهای تعطیل ساعت 9 تا 12 و 17 تا 19
📍️ آدرس تربت حیدریه-شهرک ولیعصر-خیابان سعدی- جنب بانک کشاورزی- مطب مامایی دلاور 09383355321
📍️ استان خراسان رضوی
🏢️ شهر تربت حیدریه

توضیحات

حجامت و بادکش بانوان در حیطه مامایی بادکش لاغری و خوش فرم شدن سینه و باسن بادکش رحم برای درمان نازایی و سردمزاجی بانوان درمان مشکلات مامایی با طب سنتی و نوین heart دارای مدرک معتبر طب سنتی از دانشکده طب مکمل و ایرانی مشهد heart انجام آزمایش پاپ اسمیر heart مزاج شناسی و اصلاح مزاج heart معاینه پرده بکارت و صدور گواهی سلامت heart آی یو دی گذاری (iud) heart درمان عفونت های زنان به شیوه سنتی و نوین heart مشاوره قبل و بعد بارداری heart تعیین جنسیت جنین با بازدهی خوب heart مشاوره ورزش های بارداری heart در محیط کاملا بهداشتی با رعایت پروتکل های بهداشت

بیوگرافی دکتر صفا دلاور نقابی

صفا دلاور نقابی کارشناسی زنان و زایمان و مامایی هستند. مطب ایشان در استان خراسان رضوی، شهر تربت حیدریه، تربت حیدریه-شهرک ولیعصر-خیابان سعدی- جنب بانک کشاورزی- مطب مامایی دلاور 09383355321 واقع شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و دریافت نوبت می‌توانید در این صفحه از سایت پزشک یاب به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید. ساعت کاری و تمام جزئیات دکتر صفا دلاور نقابی مطابق ذیل است.
  • تلفن: 09383355321
  • ساعت و روز کاری: همه روزه غیر از روزهای تعطیل ساعت 9 تا 12 و 17 تا 19
  • استان: خراسان رضوی
  • شهر: تربت حیدریه
همچنین در صورت نیاز به تماس با مطب دکتر صفا دلاور نقابی کارشناسی زنان و زایمان و مامایی می‌توانید با شماره تلفن‌ | 09383355321 تماس بگیرید.

نظرات


کاربر گرامی نظر شما در رابطه با صفا دلاور نقابی برای پزشک یاب و دیگر کاربران بسیار ارزشمنده خواهد بود. لطفا نظرخود را در فرم زیر وارد کنید.